Za chyby v Cyberpunk 2077 může externí firma

Dokument, který si nechala firma udělat, tak analyzovala vývoj Cyberpunk 2077 a hledali tedy, kde nastal ten problém. Z analýzy vyplývá, že za problémy stojí externí testovací firma, která tohle měla vychytat.

Určitě si vzpomínáte až na bizarní chyby ve hře, které snad ani nemohli myslet vážně. Byly to chyby, které dokonce znemožňovali hru hrát dál a nejen to. Ta hra dokonce i padala. Vlastně by se dalo říct, že byla naprosto nehratelná, tak je zajímavé, že si toho testeři nevšimli.

Externí firma, která stojí za kontrolou kvality podle všeho selhala. Krátce po vydání CD Projekt Red o tomhle mluvil, ale všichni si mysleli, že se snaží odvádět pozornost a hodit to jen tak na někoho. Nicméně analýza čítá 72 stran, která unikla na internet a tak jsme se na to mohli podívat. Je velice podrobná, obsahuje dokonce i jména a produkční plány.

Pokud je dokument pravdivý, tak spoustě hráčům se otevře možnost nakouknout do vývoje Cyberpunku. Nicméně nelze vše házet na testovací firmu, protože i samotní vývojáři připustili, že o chybách věděli, ale už je nestihli opravit.