Začínáme s RPG sérií Fallout: Průvodce pro začátečníky

Začínáme s RPG sérií Fallout: Průvodce pro začátečníky

Fallout je hit! Amazon Prime TV show na základě populární herní série získal u kritiků i fanoušků ocenění a má certifikát „fresh“ na Rotten Tomatoes a 85% skóre u publika. Pro adaptaci videoherního světa do violentního postapokalyptického prostředí, kde bývalí obyvatelé Vaultů musí přizpůsobit se novému, radiací zasaženému světu, to není vůbec špatné. Ti, kteří už shlédli 1. sérii Falloutu, pravděpodobně patří mezi fanoušky RPG her. Jestli jste ale nováčci v této explozivní sérii jak Vault Dweller na povrchu, vítáme vás! Naše komplexní Fallout průvodce vás seznámí se všemi dosavadními hrami, poradí vám, s kterou začít a poskytne tipy pro průzkum postapokalyptické Ameriky.

Pokračujte ve čtení The ultimate Fallout guide to getting started with the RPG series na PCGamesN. V článku se dozvíte více o nejlepších RPG hrách, nejlepších starých hrách a očekávaném datu vydání Fallout 5. A teď pár často kladených otázek:

1. Která hra ze série Fallout by měla být mou první?
2. Jaké jsou klíčové prvky herní série Fallout?
3. Jaký je rozdíl mezi jednotlivými díly série?

Pokud vás zajímá svět Falloutu a chcete se do něj ponořit, naše průvodce vám pomůže začít vaši postapokalyptickou cestu správným směrem. Buďte připraveni na přežití a objevujte tento jedinečný herní svět plný nebezpečí a dobrodružství!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/fallout/guide