Získej RPG tvůrčí software za pouhých $20!

Získej RPG tvůrčí software za pouhých $20!

Chcete vytvářet RPG hry? Máme pro vás skvělou zprávu. Nejnovější Humble Bundle obsahuje zdroje pro vývoj her v hodnotě 782 $ za pouhých 20 $. Dostanete dostatečné vybavení, abyste mohli proměnit svůj sen o vytvoření indie hry ve skutečnost. Kdo by alespoň nenapadlo, jaké by to bylo dělat vlastní hru?

Pokud se chcete dozvědět více a získat tento balíček za neuvěřitelnou cenu, navštivte web PCGamesN a pokračujte v čtení na stránce Get a $782 RPG making software kit for just $20.

Pro další informace o nejlepších PC hrách, nadcházejících PC hrách a nejlepších bezplatných PC hrách se podívejte na další články na PCGamesN.

FAQ:

1. Co všechno zahrnuje tento balíček za 20 $?
– Balíček obsahuje zdroje pro vývoj RPG her v hodnotě 782 $ / £614.95, jako jsou software, nástroje a další užitečné materiály.

2. Jak mi může tento balíček pomoci při tvorbě vlastní hry?
– S tímto balíčkem získáte veškeré potřebné vybavení a zdroje k tomu, abyste mohli začít tvořit svou vlastní RPG hru od základů.

3. Pro koho je tento balíček určen?
– Balíček je vhodný pro začínající i pokročilé vývojáře her, kteří chtějí vytvářet své vlastní RPG hry bez zbytečných nákladů.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/rpg-game-development-humble-bundle