Získej tři legendární stavitelské hry za obrovskou slevu!

Získej tři legendární stavitelské hry za obrovskou slevu!

Pokud jste milovníkem stavebních a strategických her, pak určitě neunikla vaší pozornosti série Anno. Před tím, než Ubisoft v roce 2019 vydal hru Anno 1800, se tato série již pevně etablovala jako velký hráč ve svém žánru. První tři díly tohoto stavebního a strategického titánu, který se může srovnávat například s hrami Tropico 6, Civilization 6 a Stronghold, spatřily světlo světa v letech 1998 (s Anno 1602), 2002 (Anno 1503) a 2006 (Anno 1701) před tím, než přišel nejnovější díl. Ačkoliv původní verze těchto her mohou být trochu obtížné vrátit se zpět, všechny tři byly také remasterovány jako ‚History Editions.‘ Co víc, právě teď jsou všechny tři hry masivně zlevněny na Steamu.

Takže pokud jste se chtěli ponořit do světa těchto legendárních stavebních her, je to ten správný čas. Můžete si užít klasický gameplay s vylepšenou grafikou a dalšími moderními prvky za snížené ceny. Odkaz na nabídku naleznete zde.

Anno 1800 není jenom samostatná hra, ale celý univerzum, který vám poskytne desítky a stovky hodin zábavy a výzvy. Pokud si chcete osvojit základy hry, doporučujeme si prostudovat tipy pro Anno 1800, které vám pomohou na začátku vaší cesty k budování prosperujícího města.

Nabídka těchto tří legendárních stavitelských her je opravdu jedinečná a taková sleva se nevidí každý den. Tak neváhejte a pusťte se do dobyvání nových území a budování impérií ještě dnes!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/anno-1800/discount-history-edition-classics