Získej zdarma Steam klíč pro novou simulaci hostinského podobnou Stardew Valley

Získej zdarma Steam klíč pro novou simulaci hostinského podobnou Stardew Valley

Travellers Rest – nový simulační titul o provozování hostince, který má rádiké Stardew Valley

Travellers Rest je nová simulační hra, která připomíná oblíbený farmářský simulátor Stardew Valley. Hráč se v ní nevěnuje pouze obdělávání pole a chovu zvířat, ale také provozování příjemného místa pro odpočinek unavených cestovatelů. Cílem je stát se nejlepším hostinským v celém kraji.

Na začátku hry hráč otevře malý pokoj s pár druhy piva, ale postupně ho rozšiřuje na plnohodnotný hostinec s vybavenou kuchyní a ubytováním pro hosty. Hráč si může dokonce zahrát na dobrodruha a vyrazit do světa hledat vzácné poklady, které pak může pyšně vystavit ve svém podniku.

Hra Travellers Rest nabízí atraktivní vizuální styl a hloubku možností. Hráč se stává skutečným podnikatelem, který musí řešit jak problémy s obsluhou hostů, tak i financemi a obchodováním s ostatními obyvateli virtuálního světa. Klíčové slovo v této hře je také komunita, protože se hráč může seznámit s dalšími postavami a navázat s nimi přátelství.

Pokud vás tato hra zaujala, máte nyní možnost získat volný aktivační klíč na platformě Steam. Stačí navštívit stránku PCGamesN a kliknout na odkaz ke slevě, který je k dispozici na konci článku. Kromě toho najdete na PCGamesN také další zajímavé články, například o nejlepších farmářských hrách, manažerských hrách nebo nezávislých hrách.

FAQ:
1. Jakou platformu potřebuji ke hraní hry Travellers Rest?
Hra Travellers Rest je dostupná pouze na platformě Steam.

2. Jak dlouho trvá hra Travellers Rest?
Doba hraní závisí na hráči samotném a jeho herním stylu, ale očekává se, že hráči stráví s touto hrou desítky až stovky hodin.

3. Jaké jsou minimální požadavky na hardware pro hraní hry Travellers Rest?
Minimální požadavky na hardware jsou: operační systém Windows 7 nebo novější, procesor Intel Core 2 Duo nebo ekvivalentní, 2 GB RAM a 1 GB volného místa na disku.

Zdroj: [Odkaz na článek](https://www.pcgamesn.com/travellers-rest/giveaway)

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/travellers-rest/giveaway