Získejte Asus ROG Ally a ušetřete 100 $ v této nabídce na Den památky

Získejte Asus ROG Ally a ušetřete 100 $ v této nabídce na Den památky

Pokud jste fanouškem mobilního gamingu a hledáte kvalitní handheld za výhodnou cenu, máme pro vás skvělou zprávu. V rámci Memorial Day sales se v obchodě Best Buy objevila akce na Asus ROG Ally, díky které můžete ušetřit celých $100. Kromě samotné slevy dostanete ke koupi také zdarma kvalitní brašnu a jednoměsíční předplatné Game Pass Ultimate, což vám ještě navíc ušetří $40 oproti samostatným nákupům.

Tento konkurent populárního Steam Decku je jedním z nejlepších handheld gaming PC zařízení na trhu. Aktuální sleva může naznačovat, že Asus se chystá uvolnit skladové zásoby před představením a vydáním nového modelu ROG Ally X.

Pro více informací si můžete přečíst původní článek na PCGamesN s názvem Grab an Asus ROG Ally and save $100 in this Memorial Day deal. Na stejném webu najdete i recenze jako například Asus ROG Swift PG27UQ nebo Asus ROG Raikiri, stejně jako seznam nejlepších herních základních desek.

Pokud máte ještě nějaké dotazy, můžeme vám pomoci třeba těmito odpověďmi:
1. Jak dlouho potrvá tato akce na Asus ROG Ally?
2. Jaký je rozdíl mezi Asus ROG Ally a novým modelem X?
3. Jaké herní tituly jsou kompatibilní s tímto handheldem?

Nezapomeňte si rychle zajistit svůj Asus ROG Ally za výhodnou cenu a připravit se na nekonečné hodiny zábavy přímo ve vaší kapse.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/asus/rog-ally-memorial-day-sale-best-buy