Aplikace Blender

Aplikace, ve které budete tvořit modely. Jde o 3D aplikaci, která je zdarma. Jsou zde sice premiové funkce, které si můžete zakoupit, ale většině amatérům bude stačit verze zdarma. Pokud tedy chcete začít s designem, tak tohle je dobrý start.

Blender je tady již několik let a neustále se zlepšuje. Podporuje naprosto perfektní 3D zpracování modelingu, vyřezávání a nechybí ani animace, simulace, vykreslování a úpravy videa. Blender má uživatelské prostředí, které se lehce podobá photoshopu. Rozdíl je v tom, že zde tvoříte zájmena 3D modely.

Budete na tyto modely moci dávat různé textury. Pravděpodobně v tomto nevytvoříte hru, ale nějakou animaci můžete. Otáčejte jednotlivé objekty, dávejte na ně textury, animujte a rozpohybujte své postavičky.

Blender podporují velké společnosti, jako jsou AMD, Facebook, Nvidia, Unity, Intel, Ubisoft a dokonce i Adobe. Herní společnost Activision nebo přímo Steam Workshop a Giants Software, který stojí za hrou Farming Simulator.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Aplikace, která umožní tvořit 3D modely. Postavičky, které můžete animovat a následně spustit. Blender podporují velké společnosti jako Microsoft, Activision a další.