Aplikace Total commander

Aplikace, která mnohým ulehčila správu svých souborů v PC a to již opravdu hodně dávno. Aplikace je totiž k dispozici od roku 1995, takže i na klasických Windows Xp jsme mohli tento program mít a osobně můžeme říct, že patří mezi ty nejlepší.

Co se týče pak FTP připojení, tak my spíše volíme FileZilla, která je podle nás rychlejší a dokáže stahovat více souborů najednou (pokud to Váš FTP server podporuje). Nicméně Total Commander se hodí na různé přesuny souborů na PC nebo mezi PC a síťovými PC. Jde tedy o funkce jako je porovnávání souboru, synchronizace, rychlý náhled ale také zvládá rozbalování souborů typu ZIP, 7ZIP, ARJ, LZH, RAR, GZ, TAR a další. Lze také najednou přejmenovat soubory, tak abyste to nemuseli dělat po jednom.

12.6.2021 – Tentokrát je již k dispozici ve verzi 10.00 Final

Vyhledávací funkce je taktéž vylepšená, takže pokud hledáte nějaký soubor, tak právě Total Commander vám v tomto dokáže opravdu hodně pomoci. Pokud tedy máte rádi pořádek ve svém PC a chcete si třeba soubory přetahovat mezi disky, kdy na Disku 1 máte hry a na disku 2 máte Filmy, tak právě Total Commander vám veškerou práci velmi usnadní.

  • Funkce
  • Uživatelské rozhraní
4.5

Popis

Total Commander je aplikace souborového manažera. To znamená, že zjednodušuje správu souborů a dokáže i porovnávat, zabalovat do RAR, 7ZIP a další funkce.