Aplikace VLC Media Player

Multimediální přehrávač, který je oblíbené u spoustě lidí. Jde zájmena o to, že se velmi jednoduše ovládá a zároveň dokáže spustit většinu souborů a to i soubory mkv. Lze přehrávat video i se samotnými titulky, což je také skvělá zpráva.

Nicméně je tady možnost si nechat přehrávat streamovaná videa a tedy potřebujete znát IP adresu serveru, který stream poskytuje. Software je malý, takže ani nezaplňuje příliš paměť. Je vhodný i pro slabší PC, které nedisponují příliš velkou RAM

Aplikace je navíc zcela zdarma a žije vlastně z příspěvku, které posílají samotní uživatelé jako poděkování. Aplikace nemá žádné sledovací mechanismy, reklamy a ani špionážní software. Je opravdu zcela zdarma a nabízí i hardwarové dekódování, čímž pomáhá přehrávat náročnější rozlišení.

Podporuje většinu video formátů, většinu zvukových formátů i titulek. Jsou zde i pokročilé funkce, třeba když nejsou titulky zcela synchronizované. To se děje, pokud máte film s jiným FPS než jsou titulky nastaveny.

  • Uživatelské rozhraní
  • Funkce
4.3

Popis

VLC Media Player je aplikace, která nabízí spoustu funkcí a zároveň je zcela zdarma. S aplikací přehrajete veškeré video formáty, audio formáty a můžete zde dát i titulky.