Aplikace yTwitch

Staňte se součásti platformy pro živé vysílání. Právě díky této aplikaci můžete sledovat streamy přímo v aplikaci a nemusíte mít puštěny prohlížeč. Na platformě Twitch jsou většinou lidé, kteří streamují Twitch.

Zároveň kromě sledování aktivit v rámci videoher, tak si můžete s těmito lidmi povykládat a to ať jste kdekoliv a kdykoliv. Jsou zde hry jako League of Legends, Overwatch nebo dokonce kreslení a další streamy. Na české scéně je hned několik zajímavých streamerů, kteří vás budou bavit.

Na této platformě probíhají i živé vstupy z různých esport událostí. A kromě her tady najdete vaření, hudbu a další. Například Sony zde představuje nové hry a dokonce i konzole. Právě pandemie k tomu všemu hodně pomohla a streamy velkých herních společností se přesunuli na platformu Twitch.

Pokud se díváte večer, tak aplikace také disponuje tmavým módem, aby Vás večer nebolely oči. Ovládání v aplikaci je naprosto jednoduché. Doporučujeme si založit účet na Twitch.tv, kde pak dáte oblíbeným streamerům follow. Ty pak budete mít vždy k dispozici a budete je vidět, jestli jsou online.

  • UI
  • Obsah
  • Funkce
4.7

Summary

Aplikace, která vám umožní sledovat Twitch a tedy stremaery ať už u her, venku nebo u vaření či kreativních činností.