Čeština do Europa Universalis IV

Europa Universalis IV je velkolepá strategická hra od švédských vývojářů Paradox Interactive, která hráče vtahuje do dějin mezi léty 1444 až 1821. Přestože hra už má několik let, neztrácí nic ze svého kouzla a nadále přitahuje nové hráče díky svému neuvěřitelnému množství detailů, rozsahu a přístupu k historické simulaci. Nyní přichází s češtinou, která zpřístupní tuto mimořádnou zkušenost českým hráčům.

Úvodní óda hry je tak silná, že vás okamžitě vtáhne do světa dobrodružství a objevování. Hudba je silným tahákem, který představuje hráče do atmosféry této epické hry. Jakmile se člověk dostane do hry, hned zjistí, že úchvatná hračka s panovníky, která mu představuje hlavní tahouny dějin, je důkladně vypracovaná.

Europa Universalis IV je ztělesněním mnohotvárnosti a rozmanitosti Evropy 15. až 19. století. Právě tato hra kompiluje to nejlepší z toho, co Paradox Interactive nabízí, a pokud máte zájem o historii, prodlouží vám život o další čtyři sta let. Hra nabízí nejlepší kampaně ze série Europa Universalis.

S češtinou v Europa Universalis IV se nyní dostanete hlouběji do složitých politických intrik, vojenských tažení a obchodních dohod, které utvářely dějiny Evropy. Nejen že vám český jazyk pomůže pochopit mnoho náročných mechanismů hry, ale také vám umožní více se ponořit do tohoto neuvěřitelného světa, který Paradox Interactive stvořil.

Čeština v Europa Universalis IV tedy přináší ještě větší ponoření do dějin a zážitek z hraní, který vás vtáhne do srdce středověké a novověké Evropy.

Češtinu si můžete stáhnout zde