Hra na PC Escape From Tarkov

Hra, která nebyla moc známá, ale nyní si již našla své publikum a jde o celkem vyladěnou hru. Pokud očekáváte souboje ve stylu Call of Duty, tak budete zklamání a o to tady vůbec nejde. Vše se odehrává v Tarkovu, kde bude potřeba přežít.

Hlavní je, že hra Escape from Tarkov je taktická a hlavně se nejlépe hraje s kamarády, kde jste připojení na Discordu. Komunikujte svou taktiku a bojujte proti nepříteli. Ve městě se kromě klasických živých hráčů vyskytují i hráči s umělou inteligencí.

V průběhu hry sbíráte různé předměty a snažíte se obsadit budovy. Získávejte tak zbraně, se kterými pak bude jednoduší své nepřítele odrovnat. Ve hře je hodně známo, že se dá většina zbraní vycraftit a tedy upravit, předělat a získat tak nové.

Grafika

Po grafické stránce je hra na vysoké úrovní a to uvidíte už ve formě nasvícení scén nebo ve chvíli, když jste ve zchátralých budovách. Stíny a celková věrohodnost barev je fakt velká. Obírejte mrtvoly o jejich předměty a své předměty si pojistěte, protože jak jednou umřete a oberou Vás, tak je již nemáte a musíte zase znovu. Proto umřít v této hře je značně nevýhodné, ale o tom tato hra také je, abyste se bezhlavě nevtrhli do souboje.

Obsah

Jak jsme již psali, tak není to jenom o tom, abyste své nepřátele zabili, ale je to o tom, abyste je obrali o zbraně a byli tak nejlepší na hráčském poli. Navíc je zde dynamické počasí, takže v jednu chvíli máte pěkně, pak třeba prší a zároveň je tma a později světlo. Proto je třeba naplánovat útok tak, jak vám vyhovuje. Chcete provést tichý náběh? Počkejte do tmy a zneškodněte tým potichu.

Shrnutí

Hra je opravdu skvělá a nyní je ve hře spousta hráčů i díky tomu, že se hra začala hodně hrát na Twitch.tv mezi streamery a vůbec je to nenudí právě naopak. Pojďte si do města Tarkov pro čest.

  • Grafika
  • Zábava
  • Ovládání
4.2

Popis

Zahrajte si taktickou akční hru, ve které musíte velmi pomalu a takticky zneškodnit nepřítele. Hra se nejlépe hraje právě v týmu.