Hra na PC Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 je na trhu už 3 roky (datum vydání 20. listopadu 2018) a od té doby vyšly i nové DLC, kde se například dostáváme do ALP nebo získáváte nová farmářská vozidla různých známých značek. Nyní se tento díl blíží ke svému konci a tento rok v listopadu 2021 dorazí nový Farming Simulator 22.

Nicméně rozhodli jsme se poohlédnout, jak se této hře dařilo a co všechno nabízí. V době vydání byla velmi očekávaná a to i z toho důvodu, že Farming Simulator 19 je v českém jazyce a nepředpokládáme, že u verze Farming Simulator 22 tomu bude jinak. Hra přišla ve zcela novém enginu, který nabízí parádní podívanou i vylepšenou fyziku. Ovládání farmářských vozidel tak nabralo zcela jiný rozměr. S tím vším však přišly i vyšší HW nároky oproti Farming Simulator 17.

Změna kromě grafiky? Asi nic zázračného…

Nicméně když se podíváme, co se změnilo oproti Farming Simulator 19 bez této grafické úpravy, tak toho není moc a pokud tedy nemáte dostatečně výkonné PC, tak se nemusíte bát, že byste o něco přišli.

Vozidla

Nicméně ve Farming Simulator 19 máte rozsáhlou nabídku vozidel. Jsou tady přední výrobci zemědělských strojů, jako je Case IH, New Holland, Valtra, Krone a další. Dostáváte se také do Ameriky a Evropy. S DLC dokonce navštívíte Alpy v Rakousku, což je také příjemná změna.

Aby to nebylo jen o sklízení ječmene, brambor, kukuřice, tak je tady povinnost se postarat o svá prasata, krávy, ovce nebo třeba kuřata. Dokonce se projedete i na koni.

Avšak je tady online režim pro 16 hráčů, kde budete pomoci svých kamarádů obhospodařovat svou farmu a starat se o ní ve dne v noci. Staňte se tak farmářským celkem a užijte si spoustu zábavy. Online režim se nám jeví jako nejzábavnější a určitě je lepší, než hrát sám.

Nástupce Farming Simulator 22

S příchodem Farming Simulator 22 to bude zajímavé. Očekáváme, že bude opět vylepšená grafika s ohledem na to, že je to již tři roky, co tento simulátor vyšel, ale nebude se jednat o zcela nový engine. Má se v novém Farming Simulatoru 22 měnit dynamicky počasí, takže zažijete veškerá roční období. Bude sníh? Vytáhnete traktor a začněte odhrnovat cestu.

Farming Simulator 22 má dorazit v listopadu 2021.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.5

Popis

Co se týče Farming Simulator 19, tak se jedná o skvělou hru v krásné grafice a pokročilým online režimem. Nicméně, pokud na to nemáte PC, tak nemusíte zoufat a k zábavě bude stačit i Farming Simulator 17. Na druhou stranu je tady spousta nových farmářských vozidel.