Hra na PC Quake

Hra, která vyšla už velmi dávno a to již na PC, kdy byly Windows 98 a XP. Hra, která byla hlavně v offline, protože online v té době vůbec nefrčely a to z důvodu omezeného internetu. Nicméně byla to opět revoluce mezi hrami, protože 3D her bylo opravdu málo. Nyní se tato hra dočkala vylepšení.

Quake je nyní vylepšen a dostal 4K rozlišení. Textury jsou lepší, podpora širokoúhlého zobrazení a dynamické nasvícení. Samozřejmě hra nemohla projít do zcela nového grafického kabátu a tedy enginu, ale došlo tak ke zlepšení grafiky a zároveň kompatibility s novými Windows.

Kompatibilita s Windows 10

Hru si tak můžete zahrát i vy, co máte Windows 10. Opět se vrátit zpět do starých let, kdy lidé hráli na klasický CRT monitorech s kuličkovou myší a klasickým HDD, které byli velmi pomalé.

Zároveň ve hře ponechali skvělý soundtrack a titulní skladbou od Trenta Reznora, který se staral o soundtrack u Bethesdy velmi dlouho i v sérií Doom tento soundtrack můžeme najít.

Ve hře Quake se vše odehrává okolo válečníka se silnými zbraněmi. Bojujete proti nakaženým rytířům v temných světech. To vše na místech, kde je láva, gotické katedrály, ruiny a další.

S vylepšenou edicí obdržíte i dvě původní DLC, které do hry dorazili i s jedním zcela novým „Dimension of the Machine“.

Podpora CrossPlay

Hra podporuje nyní CrossPlay, takže si můžete zahrát s kamarády na konzolích. Dále je zde podpora kooperace pro čtyři hráče na jednom PC (v rámci rozdělené obrazovky) nebo online mód pro osm hráčů.

  • Grafika
  • Zábava
  • Ovládání
3.3

Popis

Zahrajte si Quake remaster v původní podobě i té vylepšené. Hra nyní funguje i na Windows 10 bez problému a hra obdržela nové 4K textury a spoustu vylepšení grafiky.