Hra na PC The Sims 4

Hra The Sims 4 je tady s námi již několik let a prošla si dlouhým vývojem. Mezi tím vyšlo spoustu nových DLC a balíčků, které hru rozšiřují, ale také se zvýšily jejich nároky, kdy ještě do roku 2019 (září) platily pro DLC starší požadavky. Nicméně následně EA zvýšila požadavky pro nové DLC a zavedla tzv. The Sims 4 Tradiční Edici pro slabší PC.

Pokud tedy máte The Sims 4 Tradiční edici, tak to znamená, že Vaše PC nesplňuje nároky hry pro nová DLC a DLC od roku 2019 (září) si již nezahrajete, proto byste měli být obezřetní s takovým nákupem.

The Sims 4 je velmi oblíbená hra hlavně mezi holkami. Ve hře se staráte o rodinu, plníte sny jednotlivých simíků a můžete tak projevit svou kreativitu ve tvorbě svého vysněného domu.

Jak je to s DLC?

Nejprve však musíte přikročit k vytvoření svého simíka a dát mu různé ambice. Tyto ambice se pak mění a vytváří se jeho vlastnosti. Může být agresor, flegmatik nebo prostě milovník či perfekcionista. Nicméně cíl hry je jasný. Vydělat peníze, zabezpečit rodinu a zestárnout. Stvořte rodinu, užívejte si a vydejte se třeba na ostrov na dovolenou nebo do amazonie. To vše lze dělat v rámci jednotlivých DLC, které tato hra má.

Každé takové DLC stojí od 300 – 600,- Kč v ORIGIN obchodu ještě mnohem více. Existují pouze balíčky, které přidávají jenom některé věci a ty jsou mnohem levnější. Tyto balíčky však nepřidávají žádné nové lokace, což je dost omezující.

Shrnutí

I když stojí jednotlivá DLC peníze, tak věřte, že to za to stojí. Hra The Sims 4 je zábavná a hru můžete hrát kdykoliv máte čas. Není zde žádný příběh a jde o příjemný relaxační zážitek. Každé DLC má něco do sebe a je zábavné. Toto léto 2021 dorazí jedno DLC, které se odehrává na venkově, kde budete například se starat o zvířátka, farmu a bydlet v chatce. Nové DLC vyjde v červenci tohoto roku. Jde o The Sims 4 Život na venkově.

  • Grafika
  • Zábava
  • Cena
4.2

Summary

U PC hry The Sims 4 není problém obsah, ale hráči si za něho musí hodně zaplatit. Když to tak spočítáte, tak za DLC pokud je chcete všechny, tak klidně zaplatíte přes 10 000 Kč. Nicméně hratelnost je opravdu senzační a máte tak široké možností, co ve hře dělat. Nejde tedy jen o krátkou zábavu.