Formula Evolution 2024: Masivní online závody s 40 vozy na trati!

Český vývojář Petr Šimůnek se vrací s novou závodní hrou Formula Evolution 2024, která je od pondělí dostupná na Steamu. Jedná se o MMO závody formulí, ve kterých se na trati může utkat až 40 hráčů. Hra nabízí 40 licencovaných i vlastních tratí, 10 biomů a širokou škálu historických formulí.

Hra pro fanoušky arkádových závodů

Formula Evolution 2024 se zaměřuje na arkádový jízdní model, takže si závody užije i méně zkušení hráči. Postupem času budete moci vylepšovat své vozy a otevírat si tak cestu k modernějším formulím. Hra je ideální pro všechny, kteří si chtějí užít zábavné a napínavé online závody.

Unikátní herní prvky

Kromě klasických závodů hra nabízí i další herní módy, jako například časovky a drifts. V neposlední řadě si budete moci vyzkoušet i vlastní tvorbu tratí. Díky procedurálně generovaným terénům se tak možnosti hry stávají téměř nekonečnými.

Hra je dostupná zdarma

Formula Evolution 2024 je k dispozici ke stažení zdarma na Steamu a Epic Games Storu. Pokud hledáte zábavnou a online závodní hru, která vám zabaví na mnoho hodin, Formula Evolution 2024 je pro vás to pravé!