V předvečer vydání The Crew Motorfest, konkrétně jen dva týdny před jeho oficiálním uvedením, nám Ubisoft ukázal, co mohou hráči očekávat v prvním roce po vydání hry. Jde o dodatečný obsah, který bude zahrnovat nové vozy a další doplňky.

Year 1 Pass ve videu odhaluje, že hráči dostanou v součtu 25 nových vozů. To zahrnuje tři auta, která budou dostupná již v den vydání pro ty, kdo si zakoupí tento pass. V následujících měsících bude pak každý měsíc přidávány další dva modely.

Pokud hráči nemají zájem o celý Year 1 Pass, mohou si zakoupit zmíněné obsahy samostatně. Pro ty, kdo hledají něco více, jsou zde edice Gold a Ultimate. Majitelé těchto edic získají nejen všechny výhody Year 1 Pass, ale také možnost hrát plnou verzi hry s třídenním předstihem.

Hra The Crew Motorfest má být vydána 11. září a bude dostupná na mnoha platformách, včetně PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Amazon Luna. Pro ty, kdo se chtějí dozvědět více o této hře, doporučujeme naše dojmy z hraní na Gamescomu a informace z uzavřené bety.