Adam Sandler ztracen ve vesmíru: první recenze filmu Kosmonaut z Čech

Adam Sandler ztracen ve vesmíru: první recenze filmu Kosmonaut z Čech

**Adam Sandler** se stal známým díky svým komediálním rolím a nekonečným gagům, ale v poslední době se rozhodl ukázat svou dramatickou stránku. **Film Kosmonaut z Čech** přináší Sandlera v neobvyklé roli, a to role astronauta, který se snaží splnit sen svého života a stát se prvním českým kosmonautem.

**Kosmonaut z Čech** se odehrává v 60. letech minulého století a sleduje příběh Josefa **Cápalu** (*Adam Sandler*), muže, který se snaží dostat do vesmíru a reprezentovat Československo ve vesmírném závodu. Film je plný emocí, vnitřního boje a odvahy, ale bohužel nedokáže plně využít potenciálu svého příběhu.

První recenze **Kosmonauta z Čech** nejsou příliš povzbudivé. Kritici chválí herecké výkony a vizuální stránku filmu, ale zároveň kritizují pomalý spád a nedostatek napětí. **Adam Sandler** je sice ve své dramatické roli přesvědčivý, ale celkově se zdá, že **Kosmonaut z Čech** není takovým dramatickým úspěchem, jaký by mohl být.

Na otázku, zda je **Nomen est omen**, tedy zda jméno filmu dokáže napovědět o jeho kvalitě, odpověď není jednoznačná. **Adam Sandler** se sice snaží překročit hranice svých obvyklých rolí, ale zdá se, že **Kosmonaut z Čech** není zatím tím pravým krokem vpřed.

**FAQ:**
1. Kde se odehrává děj filmu Kosmonaut z Čech?
2. Jaké jsou hlavní charakteristiky role, kterou ztvárňuje Adam Sandler?
3. Jaké jsou první reakce kritiků na film?

Zdroj: https://cz.ign.com/kosmonaut-z-cech/16937/news/prichazeji-prvni-recenze-filmu-kosmonaut-z-cech-a-vypada-to-ze-adam-sandler-je-opravdu-ztracen-ve-ve