Akční sci-fi střílečka má víkendovou akci a slevu na Steamu

Akční sci-fi střílečka má víkendovou akci a slevu na Steamu

Hledáte-li novou co-op střílečku na hraní s přáteli, sci-fi PvE střílečka Ripout právě probíhá volný víkend na Steamu, spolu s 40% slevou poté, pokud se chcete znovu ponořit do hry. S tím samým špinavým interiérem vesmírné lodi, který definuje Doom, PvE akcí Left 4 Dead a looting extrakční hratelností Escape From Tarkov, Ripout má všechno.

Pokud máte rádi tuto kombinaci prvků, můžete si být jisti, že Ripout bude pro vás zábavná zkušenost. Stačí si stáhnout hru během volného víkendu a vyzkoušet si ji s přáteli. Po skončení volného víkendu pak máte možnost zakoupit hru se slevou 40%.

Pokud jste fanoušky FPS her, tento titul by vás mohl potěšit. S intenzivní akcí a možností hrát s kamarády, Ripout nabízí skvělou zábavu pro všechny hráče. Nezapomeňte si stáhnout hru a vyzkoušet si ji během volného víkendu na Steamu.

Pokud máte nějaké otázky ohledně hraní hry Ripout během volného víkendu, přečtěte si následující FAQ:

1. Jak dlouho bude trvat volný víkend hraní hry Ripout na Steamu?
2. Budu moci ukládat postup ve hře a hrát dál poté, co skončí volný víkend?
3. Jaké bonusy budou k dispozici pro hráče, kteří si hru zakoupí po skončení volného víkendu?

Pokud jste nadšení z nových her a rádi trávíte čas s přáteli ve virtuálním světě, Ripout je pro vás ideální volbou. Nezapomeňte si stáhnout hru během volného víkendu a využít slevy 40% na Steamu!

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/ripout/free-weekend-steam