„AMDova nová Ryzen CPU by měla znepokojit Intel, pokud uniklé informace jsou pravdivé“

"AMDova nová Ryzen CPU by měla znepokojit Intel, pokud uniklé informace jsou pravdivé"

Nový AMD Ryzen CPU by měl skutečně znepokojit Intel, pokud tento únik má pravdu

Na internetu se zřejmě objevil diagram nového procesoru AMD Ryzen, který ukazuje radikálně odlišnou strukturu procesoru oproti stávajícím modelům společnosti. Diagram údajně zobrazuje jeden z nových procesorů AMD ze série Strix Halo a je rozdělen na tři čiplety. Zatím všechno v pořádku, řeknete si, dokud neuvidíte velikost jednoho z čipů.

Jeden z čipletů je podle informací výrazně větší než obvykle, což naznačuje velký skok vpřed ve výkonu. Tento nový procesor by mohl být skutečnou hrozbou pro konkurenční společnost Intel, pokud se únik potvrdí jako pravdivý.

Pokud vás tento nový procesor zaujal a chtěli byste se dozvědět více informací, doporučuji navštívit oficiální stránky PCGamesN, kde najdete podrobnosti o tomto úniku. Na stránce můžete také narazit na další zajímavé články, jako je recenze Ryzen 7 7800X3D nebo hodnocení Radeon RX 7800 XT.

AMD opět ukazuje svou schopnost inovace a zdá se, že nový Ryzen CPU má potenciál změnit herní průmysl. Je tedy jen otázkou času, kdy se nový procesor dostane na trh a jaké výsledky přinese.

FAQ:
1. Jak se nový AMD Ryzen liší od předchozích modelů?
2. Která konkurenční společnost by měla být nejvíce znepokojena tímto únikem?
3. Kdy můžeme očekávat oficiální oznámení ohledně tohoto nového procesoru?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/amd/ryzen-strix-halo-diagram