„Arnold Schwarzenegger šokoval režiséra při natáčení Komanda s drastickým nápadem“

"Arnold Schwarzenegger šokoval režiséra při natáčení Komanda s drastickým nápadem"

V roce 1985 se na plátna kin dostal film Komando, ve kterém si Arnold Schwarzenegger zahrál hlavní roli akčního hrdiny. Ve snímku se Schwarzeneggerové postava musí postavit zločincům, kteří unesli jeho dceru. Film je plný akce a násilí, avšak jeden záběr inspirovaný skutečnými událostmi z druhé světové války na plátno nedostal.

Režisér Mark L. Lester se rozhodl vynechat jednu scénu, která měla být natočena podle dramatického příběhu z druhé světové války. Scéna by se odehrávala v koncentračním táboře, kde by hlavní postava hledala svou dceru. Lester se obával, že tak kontroverzní scéna by mohla snížit atraktivitu filmu a způsobit negativní reakce u diváků.

Film Komando se stal velmi oblíbeným a patří mezi kultovní snímky žánru akčních thrillerů. I přes vynechání této kontroverzní scény se Schwarzeneggerova vystoupení setkalo s velkým úspěchem a film získal pozitivní ohlasy od diváků i kritiků.

FAQ:
1. Proč režisér Mark L. Lester vynechal kontroverzní scénu z koncentračního tábora?
Režisér se obával negativních reakcí a snížení atraktivity filmu.

2. Jakým tématem byla inspirována tato scéna?
Scéna byla inspirována skutečnými událostmi z druhé světové války.

3. Jaký byl ohlas filmu Komando u diváků a kritiků?
Film získal pozitivní ohlasy a stal se kultovním snímkem žánru akčních thrillerů.

Film Komando je tak důležitou součástí Schwarzeneggerovy filmografie a dodnes se řadí mezi nezapomenutelná akční dobrodružství.

Zdroj: https://cz.ign.com/arnold-schwarzenegger/16787/news/arnold-schwarzenegger-mel-pri-nataceni-filmu-komando-s-useknutou-rukou-morbidni-napad-ktery-se-i-rez