Assassin’s Creed Shadows: Kde a kdy se odehrává?

Assassin's Creed Shadows: Kde a kdy se odehrává?

Ubisoft není prvně, kdo se rozhodl prozkoumat historické Japonsko v rámci své herní série. Po úspěchu titulu Ghost of Tsushima od studia Sucker Punch se také francouzská společnost rozhodla pro podobný krok. Nová hra s názvem Assassin’s Creed: Shadows se odehrává v prostředí feudálního Japonska a slibuje hráčům možnost prozkoumat tuto fascinující éru.

Hra Assassin’s Creed: Shadows se zaměřuje na období Sengoku, což je období bojů mezi feudálními pány o moc a kontrolu nad zemí. Hráči se mohou těšit na otevřený svět plný dobrodružství, tajemství a akce. Budou mít možnost stát se Assassínem a bojovat proti temným silám, které ohrožují lidstvo.

Samotný děj hry zatím není příliš znám, ale Ubisoft slibuje, že hráči se mohou těšit na epické příběhy, zajímavé postavy a nádherné prostředí. Grafika hry vypadá nádherně a věrně zachycuje atmosféru feudálního Japonska.

Pokud jste fanoušky historických her s otevřeným světem, pak byste si rozhodně neměli nechat tuto hru ujít. Assassin’s Creed: Shadows slibuje hodiny zábavy a napětí ve světě plném nebezpečí a dobrodružství.

## FAQ:
1. **Kdy bude hra Assassin’s Creed: Shadows vydána?**
Zatím Ubisoft nezveřejnil oficiální datum vydání, ale očekává se, že hra vyjde v průběhu příštího roku.

2. **Na jaké platformy bude hra dostupná?**
Assassin’s Creed: Shadows bude dostupná pro konzole PlayStation a Xbox, stejně jako pro PC.

3. **Můžeme se těšit na multiplayer režim?**
Zatím nebyly zveřejněny žádné informace ohledně multiplayer režimu, ale Ubisoft slibuje, že se hráči mohou těšit na bohatý singleplayer zážitek.

Zdroj: https://cz.ign.com/assassins-creed-codename-red/18035/guide/kdy-a-kde-se-hra-assassins-creed-shadows-odehrava