Autor kritizuje Warner Bros. za hrozby smazání jeho YouTube kanálu

Autor kritizuje Warner Bros. za hrozby smazání jeho YouTube kanálu

„Je to pěkně ujeté.“ Tato slova zněly z úst jednoho z nejznámějších tvůrců modifikací hry Mortal Kombat 1 na YouTube, který nedávno stáhl veškerý svůj obsah z internetu. Důvodem byly údajné hrozby ze strany společnosti Warner Bros., která prý tvůrci „vyhrožovala zničením“ jeho kanálu.

Tvůrce modifikací, známý pod přezdívkou „Prolific Mortal Kombat 1 Modder“, si na svém kanálu vytvořil obrovskou komunitu fanoušků, kteří se těšili z jeho originálních úprav herního obsahu. Jeho modifikace byly oblíbené pro svou kreativitu a inovativnost, kterou do hry vnášel.

Nicméně, nedávno se situace změnila, když tvůrce modifikací obdržel varování od Warner Bros. kvůli porušení autorských práv. Společnost tvrdila, že tvůrce používal chráněný obsah bez jejich svolení a měl ho ihned odstranit, jinak mu hrozí právní kroky.

Tvůrce se rozhodl raději preventivně stáhnout veškerý svůj obsah z internetu, aby se vyhnul konfliktu se společností Warner Bros. Ačkoli jeho fanoušci byli zdrceni tímto krokem, chápali jeho rozhodnutí a vyjádřili mu podporu v obtížné situaci.

Všechny jeho modifikace a videa jsou nyní nedostupné a tvůrce si nechal otevřené možnosti pro budoucnost. Zatím není jasné, zda se vrátí k tvorbě modifikací nebo zda ukončí svou činnost definitivně. Fanoušci doufají, že se situace brzy vyjasní a jejich oblíbený tvůrce se opět vrátí k tvoření obsahu, který je bude bavit a inspirativní.

**FAQ**

1. Proč Warner Bros. vyhrožovala tvůrci modifikací?

Warner Bros. tvrdila, že tvůrce modifikací porušoval autorská práva tím, že používal chráněný obsah bez svolení společnosti.

2. Jaká byla reakce fanoušků na stáhnutí obsahu?

Fanoušci byli zdrceni rozhodnutím tvůrce stáhnout veškerý obsah z internetu, ale projevili mu svou podporu v těžké situaci.

3. Jaké jsou plány tvůrce modifikací do budoucna?

Zatím není jasné, zda se tvůrce vrátí k tvorbě modifikací nebo ukončí svoji činnost definitivně. Fanoušci doufají, že se situace brzy vyjasní a jejich oblíbený tvůrce se opět vrátí k tvoření inspirativního obsahu.

Zdroj: https://cz.ign.com/mortal-kombat-1/18128/news/autor-modifikace-mortal-kombat-1-obvinil-spolecnost-warner-bros-z-vyhrozovani-znicenim-meho-youtube?utm_source=cz.ign.com