„Baldur’s Gate 3 pro PlayStation 5 bude možné předstahovat až do 6. září 2023!“

"Baldur's Gate 3 pro PlayStation 5 bude možné předstahovat až do 6. září 2023!"

Baldur’s Gate 3: Představení predstihu a přístupu PlayStation 5

Larian Studios nedávno oznámili termíny a časy, ve kterých bude možné předstádnout verzi hry Baldur’s Gate 3 pro PlayStation 5. Celý její vydání je plánováno na 6. září 2023 v 18:00 (přesně podle středoevropského času).

Podle nového tweetu od Larian Studios se fanoušci mohou těšit na možnost předstahování Baldur’s Gate 3 před samotným vydáním. Očekává se, že tato akce zaujme zejména majitele PlayStation 5, protože mohou být mezi prvními, kteří se dostanou k tomuto očekávanému RPG titulu.

Série Baldur’s Gate je již dlouho populární mezi fanoušky her, a with rozhodnutím portovat třetí díl na PlayStation 5 získala ještě větší příznivce. Hráči se mohou těšit na epické dobrodružství plné akce a rozhodnutí, která ovlivní příběh.

Pokud máte PlayStation 5, která podporuje tento titul, nezapomeňte využít možnosti predstahu a získat tak přístup k hře, ještě než bude oficiálně vydána. Můžete tak zažít příběh dříve než ostatní a být součástí tohoto očekávaného pokračování.

FAQ:

Q: Kdy bude Baldur’s Gate 3 vydán pro PlayStation 5?

A: Plné vydání je plánováno na 6. září 2023 v 18:00 středoevropského času.

Q: Jaké platformy podporují Baldur’s Gate 3?

A: Baldur’s Gate 3 je dostupný pro PC a také pro PlayStation 5.

Q: Jaká je série her Baldur’s Gate?

A: Série her Baldur’s Gate je populární RPG série, která nabízí hráčům epický příběh a možnost ovlivňovat jeho průběh svými rozhodnutími.

Q: Proč je Baldur’s Gate 3 tak očekávaným titulem?

A: Baldur’s Gate 3 je očekávaným titulem díky své popularitě a očekávanému silnému příběhu a interaktivitě, kterou nabízí hráčům.

Zdroj: https://es.ign.com/baldurs-gate-iii-1/193293/news/revelado-cuando-se-podra-predescargar-baldurs-gate-3-en-playstation-5-apunta-bien-estas-fechas-y-hor