„Baldur’s Gate 3 průvodce stavbou kouzelníka – Škola Evokace“

"Baldur's Gate 3 průvodce stavbou kouzelníka - Škola Evokace"

Průvodce vytvořením postavy kouzelníka ve hře Baldur’s Gate 3 – Škola Evokace

Když si vybíráte build kouzelníka ve hře Baldur’s Gate 3, chcete se ujistit, že dostanete za své peníze maximum. Pamatujte, že jste jakýmsi „skleněným dělem“, které může způsobit spoustu škod magickými kouzly, ale zároveň musíte myslet i na své spojence. Náš průvodce vytvářením postavy kouzelníka ve hře Baldur’s Gate 3 se zaměřuje na Školu Evokace.

Pohled na Evokační podtřídu kouzelníka ve hře Baldur’s Gate 3 je výhodný zejména na dlouhodobém přechodu díky jejím úžasným výhodám. Máme také přehled o třídě kouzelníka, ve kterém jsou uvedeny ideální volby při tvorbě postavy. Mimochodem jsme se rozhodli soustředit se na build, který se vyhýbá víceklasování. Nicméně, pokud budete chtít více flexibility, můžete provést změnu třídy a znovu rozdělit body schopností.

Shrnutí stavby kouzelníka:

Kouzelníci nebudou dlouho přežívat v boji na blízko a určitě by neměli nosit jakýkoli druh brnění. Musíme tedy jeho schopnosti ladit tak, aby byl úspěšný. Doporučujeme následující pro stavbu kouzelníka ve hře Baldur’s Gate 3:

– Rasa: Červený drakoborec (optimální), Asmodejský tiefling (optimální), Hluboká skřítka (volitelné/v souladu s příběhem) nebo Vysoká polovičkaelfka (volitelné/v souladu s příběhem).

– Původ: Učenec (Sage) je nejvíce souladný s příběhem a navíc poskytuje dvě zručnosti založené na inteligenci.

– Schopnosti: 8 SÍL, 14 OBR, 15 VYT, 17 INT, 10 MÚD, 10 Z CHA.

– Zbraně a brnění: Hůlky a jiné jednoduché zbraně; používejte pouze látkové brnění, abyste mohli zaklínat kouzla.

Kouzelníci se mohou naučit nepředstavitelné množství kouzel.

Postup stoupání levelu kouzelníka:

Náš průvodce vytvořením kouzelníka ve hře Baldur’s Gate 3 představuje možnosti ideálního výběru kouzel při tvorbě postavy a dále. Navíc uvádíme důvody, proč je Škola Evokace opravdu skvělá.

Level 1

Cantrips:

– Ohnivý výstřel – Vystřeluje ohnivou částici, která způsobuje poškození.

– Paprsek mrazu – Způsobuje poškození zimou a snižuje pohybový rozsah cíle o tři metry.

– Volitelně: Elektrické sevření – Způsobuje poškození bleskem a brání cíli v použ

Zdroj: https://www.gamespot.com/articles/baldurs-gate-3-wizard-build-guide-evocation-school/1100-6516609/?ftag=CAD-01-10abi2f