Banishers: Duchové New Eden – nepřehlédnutelný nadpřirozený RPG

Banishers: Duchové New Eden - nepřehlédnutelný nadpřirozený RPG

Banishers: Ghosts of New Eden je plný romantiky a lásky. Hlavním protivníkem a iniciátorem událostí ve hře je duch známý jako Noční můra, který šíří kletbu po 17. století v New Edenu. Nicméně opravdovou hnací silou příběhu je vztah mezi dvěma „vyhostiteli“, kteří jsou vysláni, aby se zbavili tohoto nemrtvého zla. Nezřídka vídáme chyby v novinkách od společnosti Don’t Nod, ale tentokrát nás tato hra emocionálně vtáhne fantastickým světem, dokonale napsanými postavami a dialogy, ve kterých každé slovo zasahuje tvrději než předchozí.

Celý článek si můžete přečíst na stránkách: [Banishers Ghosts of New Eden review – a must-play supernatural RPG](https://www.pcgamesn.com/banishers-ghosts-of-new-eden/review)

Více od PCGAMESN: [Nejlepší akční adventury](https://www.pcgamesn.com/best-action-adventure-games), [Nejlepší příběhové hry](https://www.pcgamesn.com/best-story-games-pc), [Nejlepší RPG hry](https://www.pcgamesn.com/15-best-rpgs-pc)

FAQ:
1. O čem je hra Banishers: Ghosts of New Eden?
– Hra se odehrává v 17. století v New Edenu a hráči se ujímají role vyhostitelů, kteří mají za úkol zbavit zemi tohoto nemrtvého zla.

2. Kdo je hlavním protivníkem ve hře?
– Hlavním protivníkem je duch známý jako Noční můra, který šíří kletbu po celém New Edenu.

3. Co dělá hru Banishers: Ghosts of New Eden tak zvláštní?
– Hra na sebe berá výjimečnou atmosféru a nádherný svět, který hráče vtáhne emocionálně. Navíc je zde dokonale napsané postavy a dialogy, které mají silný emocionální dopad na hráče.

Klíčová slova: Banishers: Ghosts of New Eden, recenze, hra, RPG, akční adventura, příběhová hra, Don’t Nod

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/banishers-ghosts-of-new-eden/review