„Below the Stone: Nová rogue-like hra na Steamu kombinuje Spelunky a Deep Rock Galactic“

"Below the Stone: Nová rogue-like hra na Steamu kombinuje Spelunky a Deep Rock Galactic"

Below the Stone: Nový Steam roguelike, který spojuje Spelunky a Deep Rock Galactic

Roguelike hry jsou často oblíbenou volbou pro hráče, kteří hledají výzvu a neustálé nové zážitky. A právě na trhu se objevil nový titul, který slibuje právě to. Below the Stone je název nového roguelike, který spojuje prvky z her jako Spelunky, Deep Rock Galactic, Crypt of the Necrodancer, The Binding of Isaac a Enter the Gungeon.

Hra Below the Stone nedávno vstoupila do programu Steam Early Access a již teď se může chlubit skvělým hodnocením. Hráči mají možnost prozkoumat rozlehlé jeskynní sítě ve stylu hry Terraria, kde naráží na různé poklady a nebezpečí. Navíc je zde prvky ze hry Deep Rock Galactic, které přidávají do hry zajímavou interakci mezi postavami a humor.

Below the Stone přináší také vzrušující bojový systém, který je podobný hře The Binding of Isaac. Hráči se mohou těšit na hratelnost z ptačí perspektivy, která jim umožní dobře si vychutnat souboje s nepřáteli.

Hra Below the Stone je momentálně dostupná pouze v rámci programu Steam Early Access, ale již nyní nabízí neuvěřitelný zážitek. Vzhledem k pozitivním ohlasům hráčů se dá očekávat, že se jedná o slibný titul a fanoušci se na plnou verzi mohou těšit.

Zdroj: Spelunky and Deep Rock Galactic collide in new Steam roguelike

FAQ:

1. Je Below the Stone dostupné pouze na Steamu?

– Ano, momentálně je hra dostupná pouze na platformě Steam.

2. Jaké prvky hry jsou převzaty z her Spelunky a Deep Rock Galactic?

– Hra kombinuje prvky prozkoumávání jeskyní a hledání pokladů z hry Spelunky s interakcí mezi postavami a humorem z hry Deep Rock Galactic.

3. Jaký je bojový systém ve hře Below the Stone?

– Bojový systém je podobný hře The Binding of Isaac a hráči se mohou těšit na souboje s nepřáteli ve stylu ptačí perspektivy.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/below-the-stone/steam-early-access