Bethesda nabízí své nejpodceňovanější open-world hry zdarma po dobu 24 hodin.

Bethesda nabízí své nejpodceňovanější open-world hry zdarma po dobu 24 hodin.

Bethesda, známý vydavatel her, překvapil své fanoušky nabídkou, kterou si mnozí nepřáli ani snít. Jejich titul Ghostwire Tokyo je totiž nyní k dispozici ke stažení zdarma a to na celých 24 hodin. Pokud jste se s touto hrou dosud nesetkali, tak vás zavede do otevřeného světa akčního hororu v první osobě, který vás provede ulicemi zamořenými duchy Tokia a postupně budete moci získávat kouzla podobná těm, které známe z Doctor Strange.

Ghostwire Tokyo je hrou vyvinutou společností Tango Gameworks a měla by se stát jedním z nejlepších otevřených světů. Její propracovaný a detailní design zaujme na první pohled a hráčům nabídne fascinující dobrodružství. Hrdinové této hry musí čelit nebezpečím a záhadám, které jim přináší svět duchů.

O nabídce zdarma se dozvíte na oficiálním webu společnosti PCGamesN, kde najdete odkaz na stažení kopie hry. Je to jedinečná příležitost, kterou byste neměli nikdy promeškat. Získáte tak možnost vyzkoušet si tuto skvělou hru, která propojuje akci a horor a na dlouho vás vtáhne do světa plného tajemství.

Další zajímavosti ohledně Ghostwire Tokyo si můžete přečíst na webu PCGamesN, který nabízí recenze a články o této hře. Můžete se například dočíst recenze samotné hry nebo se podívat na seznam nejlepších hororových her, které jsou k dispozici na PC.

Pokud je pro vás Ghostwire Tokyo velkým lákadlem, určitě nezapomeňte využít nabídky a stáhnout si heru zdarma. Budete tak mít možnost objevit skryté kouzlo tohoto otevřeného světa plného duchů. Hra je k dispozici pouze po dobu 24 hodin, proto si ji určitě stáhněte, pokud vás její koncept láká.

FAQ:
1. Jak dlouho je hra Ghostwire Tokyo zdarma ke stažení?
Hra je zdarma ke stažení po dobu 24 hodin.

2. Kde si mohu stáhnout kopii Ghostwire Tokyo?
Kopii hry si můžete stáhnout na oficiálním webu společnosti PCGamesN.

3. Jaká je žánrová kategorizace hry Ghostwire Tokyo?
Ghostwire Tokyo je akční hra v otevřeném světě kombinující prvky hororu.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/ghostwire-tokyo/free-download