Blizzard Entertainment oznamuje datum vydání datadisku Cataclysm pro World of Warcraft: Classic

Vydavatelství Blizzard Entertainment přináší novinky pro fanoušky World of Warcraft: Classic. Potvrdilo datum vydání třetího rozšíření hry, Cataclysm, které bude oficiálně dostupné od 20. května. Avšak nadšenci už mohou začít oslavovat dříve, jelikož předběžný obsah bude přístupný od 30. dubna v rámci tzv. pre-patche.

Datadisk Cataclysm přináší do klasické verze hry celou řadu vzrušujících novinek. Hráči se mohou těšit na průzkum sedmi nových zón, včetně Mount Hyjal, Vash’jir, Twilight Highlands, Uldum, Deepholm, Kezan a Gilneas. Každá z těchto oblastí nabídne unikátní prostředí a nové výzvy.

Kromě nových zón bude zavedena i nová profese archeologie, která umožní hráčům prozkoumávat historické artefakty a odhalovat tajemství Azerothu. Navíc datadisk otevře možnost hrát za dvě zcela nové rasy – gobliny a worgeny, což přinese svěží zážitky a nové perspektivy do již bohatého světa hry.

Neméně důležité jsou nové dungeony a raidy, které jsou klíčové pro multiplayerovou složku hry. Tyto nové výzvy poskytnou hráčům možnost testovat své dovednosti a strategie v napínavém prostředí, přičemž si budou moci vyzkoušet jak nové tak i zdokonalené schopnosti svých postav.

Pro více informací a detailní přehled chystaného obsahu, včetně specifikací a herních mechanik, doporučujeme navštívit oficiální stránky hry.