Brothers: A Tale of Two Sons Remake: Pohlcující cesta bratrů v novém kabátě

Před několika lety si herní komunita zamilovala kooperativní adventuru Brothers: A Tale of Two Sons. Tento titul, za kterým stál známý herní designér Josef Fares, nabídl hráčům nezapomenutelný příběh o dvou bratrech, kteří se vydávají na emocionálně náročnou cestu plnou výzev. Příběh, který byl přijat s velkým uznáním, se nyní vrací v podobě remaku, oznámeného na The Game Awards v prosinci.

Druhá ukázka z remaku Brothers: A Tale of Two Sons, kterou nedávno představilo studio Avantgarde, odhaluje zásadní vylepšení ve vizuálním zpracování. Díky použití Unreal Engine páté generace se hráčům naskýtá úchvatný vizuální zážitek, který ještě více prohloubí jejich emocionální ponoření do hry. Vývojáři se nezaměřili pouze na grafiku, ale i na gameplay, což je patrné z nového traileru, stejně jako z porovnání remaku a původní verze z roku 2013, jež zveřejnil magazín IGN.

Brothers: A Tale of Two Sons Remake se chystá na své vydání 28. února, kdy bude k dispozici na PC prostřednictvím Steam, stejně jako na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Tento remake nabídne jak novým, tak starým fanouškům příležitost znovu prožít působivý příběh bratrů s dosud nevídanou úrovní detailů a grafickou kvalitou.