Bývalý vývojář Dead Cells odhaluje informace o Motion Twin a poslední aktualizaci

Bývalý vývojář Dead Cells odhaluje informace o Motion Twin a poslední aktualizaci

Bývalý vývojář hry Dead Cells, Sébastien Benard, nedávno vyjádřil své zklamání nad rozhodnutím společnosti Motion Twin ukončit vývoj dalších aktualizací pro tuto populární hru. V rozhovoru pro PCGamesN nazval toto rozhodnutí „nejhorším možným tahem ze strany děravého prdele“ směrem k jejich spolupartnerovi Evil Empire. Benard následně odpověděl na žádost o komentář a odkázal nás na svůj blogový příspěvek, ve kterém dále rozvedl své zklamání nad bývalými kolegy ze společnosti Motion Twin.

V blogovém příspěvku Benard detailně popsal své pocity zradě a frustrace. Vyjádřil svůj nesouhlas s rozhodnutím zastavit vývoj dalších aktualizací bez předchozí konzultace s Evil Empire. Benard popisuje, že s Evil Empire spolupracovali na Dead Cells již od samého začátku a že jejich důvěra ve společnost Motion Twin byla založena na vzájemné dohodě o rovnosti a respektu.

Ve svém blogovém příspěvku Benard také sdílí své obavy o budoucnost Dead Cells a o to, jaké to bude mít dopady na komunitu hráčů. Vyjadřuje naději, že společnost Motion Twin přehodnotí své rozhodnutí a bude pokračovat v podpoře hry.

Na závěr svého blogového příspěvku Benard vyzval fanoušky hry, aby projevili svou podporu a sdíleli své příběhy a zážitky s Dead Cells. Věří, že tím mohou ovlivnit další vývoj hry a přimět Motion Twin k přehodnocení svého rozhodnutí.

Zdroj: [Former Dead Cells dev opens up on Motion Twin and final update](https://www.pcgamesn.com/dead-cells/former-designer-blog-post)

FAQ:

1. Kdo je Sébastien Benard?
Sébastien Benard je bývalým vedoucím designérem hry Dead Cells.

2. Proč je zklamán ze společnosti Motion Twin?
Benard považuje rozhodnutí společnosti ukončit vývoj dalších aktualizací za zradu a nedodržení dohody s jejich spolupartnerem Evil Empire.

3. Jakou reakci očekává od fanoušků?
Benard vyzývá fanoušky, aby projevili podporu a sdíleli své příběhy s hrou. Věří, že to může ovlivnit další vývoj hry.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dead-cells/former-designer-blog-post