Call of Duty Black Ops 6 exkluzivně ve službě Xbox Game Pass!

Call of Duty Black Ops 6 exkluzivně ve službě Xbox Game Pass!

Microsoft má v plánu udělat velký krok v oblasti herního průmyslu. Podle nové zprávy se totiž chystá vydat letošní hlavní hru Call of Duty přímo do své služby Xbox Game Pass. Tato zpráva určitě potěší fanoušky této populární střílečky, kteří tak budou mít možnost hrát nejnovější díl série bez dalších nákladů.

Call of Duty Black Ops 6 má být podle informací uvedených ve zprávě jednou z hlavních her, které Microsoft plánuje přidat do své herní služby. Tato akce by mohla přilákat ještě více hráčů k odběru Xbox Game Pass a posílit tak pozici Microsoftu na trhu s herními konzolemi.

Zatím není známo, kdy přesně by mělo k vydání Call of Duty Black Ops 6 dojít, ale fanoušci si jistě mohou začít počítat s tím, že by se to mohlo stát v blízké budoucnosti. Microsoft je také známý svým úsilím v rámci Xbox Game Pass nabízet hráčům široký výběr her za přijatelnou cenu, a tento krok určitě posílí jeho pozici na trhu.

**FAQ:**

1. **Kdy bude Call of Duty Black Ops 6 dostupný ve službě Xbox Game Pass?**
– Zatím není známo přesné datum vydání, ale očekává se, že by to mohlo být v blízké budoucnosti.

2. **Bude možné hrát Call of Duty Black Ops 6 na všech zařízeních s Xbox Game Pass?**
– Ano, hra by měla být dostupná pro hráče na Xbox konzolích, PC i mobilních zařízeních.

3. **Bude nutné platit extra poplatek za hraní Call of Duty Black Ops 6 na Xbox Game Pass?**
– Ne, hra bude součástí služby Xbox Game Pass, takže stačí být předplatitelem a můžete si ji zahrát bez dalších nákladů.

Zdroj: https://cz.ign.com/call-of-duty-2024/18062/news/call-of-duty-black-ops-6-udajne-vyjde-rovnou-v-ramci-sluzby-xbox-game-pass?utm_source=cz.ign.com