„Capcom chce vědět přání fanoušků: Nové pokračování nebo remake Dino Crisis nebo Onimusha?“

"Capcom chce vědět přání fanoušků: Nové pokračování nebo remake Dino Crisis nebo Onimusha?"

Capcom, jeden z největších japonských vydavatelů her, nedávno spustil kampaň nazvanou Capcom Super Elections. Cílem této kampaně je získat názory fanoušků na různé herní série a zjistit, jak by mohly tyto série ovlivnit budoucnost Capcomu.

Kampaň Capcom Super Elections je unikátním způsobem, jak zapojit fanoušky do procesu tvorby a rozhodování. Capcom se rozhodl naslouchat hlasu fanoušků a umožnit jim vyjádřit své názory na jednotlivé série a jejich budoucnost. Kampaně se mohou zúčastnit všichni fanoušci Capcomu z celého světa a odpovědi se shromažďují prostřednictvím online dotazníku.

Dotazník kampaňe Capcom Super Elections obsahuje otázky týkající se různých sérií jako Resident Evil, Devil May Cry, Monster Hunter a mnoho dalších. Fanoušci mají možnost vyjádřit svůj názor na různé aspekty těchto her, například na příběh, herní mechaniky, postavy, vizuál atd. Dotazník také zjišťuje, jaké jsou preference fanoušků ohledně případného rozšíření her či vytvoření nových dílů.

Capcom Super Elections je skvělou příležitostí pro fanoušky, aby se aktivně zapojili do tvorby svých oblíbených her. Na základě získaných odpovědí bude Capcom moci lépe porozumět potřebám a přání fanoušků a tím lépe plánovat budoucnost svých herních sérií. Je to také způsob, jak těmto sériím poskytnout ocenění za jejich úspěch a popularitu.

FAQ:

1. Jak se mohu zúčastnit kampaně Capcom Super Elections?
– Zapojit se do kampaně je snadné. Stačí navštívit webovou stránku Capcomu a tam najdete odkaz na online dotazník kampaně. Vyplňte dotazník a vyjádřete svůj názor.

2. Jakou roli budou fanoušci hrát v budoucnosti Capcomu?
– Fanoušci budou mít díky této kampani příležitost ovlivnit budoucnost herních sérií Capcomu. Budou moci vyjádřit své preference a názory na jednotlivé série a tím pomoci Capcomu při jejich budoucím vývoji.

3. Kdy budou zveřejněny výsledky kampaně Capcom Super Elections?
– Výsledky budou zveřejněny po skončení kampaně. Capcom se zavázal informovat fanoušky o výsledcích a ukázat, jak fanoušci ovlivnili budoucnost jejich oblíbených herních sérií.

Kampaň Capcom Super Elections je inovativním způsobem, jak naslouchat hlasu fanoušků a umožnit jim vyjádřit svůj názor na budoucnost herních sérií. Je to skvělý příklad toho, jak vydavatelé her zapojují komunitu fanoušků a dávají jim možnost ovlivnit své oblíbené hry. Doufejme, že se tento trend bude rozšiřovat i do budoucna a že se naše oblíbené herní série bud

Zdroj: https://cz.ign.com/capcom/16729/news/dino-crisis-nebo-onimusha-capcom-chce-vedet-co-bychom-chteli-videt-v-novem-pokracovani-nebo-remaku