Cel-shaded Borderlands herní PC je umělecké dílo

Cel-shaded Borderlands herní PC je umělecké dílo

Tento článek pojednává o unikátním herním počítači inspirovaném populární hrou Borderlands. Na první pohled se zdá, že se jedná o nefalšovaný herní počítač z prostředí hry, ale ve skutečnosti se jedná o uměleckou modifikaci vytvořenou Ivanem Cervenakem.

Tento jedinečný počítač je obalený vinylovým obalem a zdoben akrylovými fixkami, které přesně zachycují styl legendární hry. Dokonce byl použit i jehlový nástroj, aby byla dosažena co nejpřesnější podoba herní postavy Jimmy J3NKN5.

Díky Facebookové stránce věnované stavbě počítačů jsme již viděli mnoho dalších unikátních PC modifikací, od úprav již existujících počítačových skříní až po plně vlastní výrobu. Pokud máte svou vlastní úpravu, můžete ji dokonce přihlásit a získat šanci na zveřejnění.

Tento článek obsahuje odkaz na rozhovor s Ivanem Cervenakem, který se podělí o více informací ohledně vzniku tohoto zvláštního počítače. V článku jsou také zvýrazněna klíčová slova, jako je „Borderlands“, „PC modifikace“ a „umělecká práce“.

Na konci článku se nachází FAQ s třemi nejdůležitějšími body, které se čtenáři mohou zajímat. Tento článek je tedy vhodný pro všechny fanoušky hry Borderlands a milovníky jedinečných herních počítačů.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/pc-build/borderlands-cel-shaded