Company of Heroes 3 oznámen!

Jak už jsme dnes psali, tak také tomu tak doopravdy je. Relic Entertainment se rozhodli vydat pokračování série Company of Heroes. Po osmi letech tak tady máme Company of Heroes 3, které se bude odehrávat ve středozemí a zájmena v Itálií.

Legendární hra je zpátky a opětovně má mít spoustu taktiky a strategií, které musíte již dopředu vymyslet pro poražení nepřítele. Ve hře se tedy dostáváte do Itálie a také do Severní Afriky. Má se jednat o real-time mise a kampaň. Italská kampaň je opravdu masitá a hodně dobře propracovaná.

Budete moci hrát za Němce, Angličany a za Američany ve hře pro více hráčů. Nicméně v kampani budete moci hrát pouze za Allies. V kampani budete mít několik úkolů, které budete během mise plnit. Prozkoumávejte a zaberte území.

Co je však zajímavé, tak během hry pro jednoho hráče můžete hru kdykoliv pozastavit a porozhlédnout se po mapě. Zároveň v této pauze můžete svým jednotkám dát příkazy, které se zařadí do fronty a ve chvíli, kdy hru pustíte, tak se příkazy vykonají. Nicméně hra pro více hráčů, tak ta je opravdu v reálném čase a tam si stopovat nic nemůžete.

Gameplay trailer

Tuto hru si již můžete také zahrát. Stačí se jen zaregistrovat na oficiálních stránkách a prolinkovat svůj steam. Následně se vám otevře možnost si zahrát Pre-Alpha Preview verzi a to do 3. srpna 2021.

  • Zaregistrujte se na stránce companyofheroes.com
  • Vytvořte si účet Relic nebo se přihlaste již existujícím účtem, pokud máte.
  • Nyní můžete získat Pre-Alpha Preview verzi ve chvíli, kdy spojíte váš steam účet.
  • Nyní hru stáhnete a můžete hrát.

Company of Heroes série vždy patřila mezi nejlepší strategické hry pro PC. Věříme, že tento díl nás nezklame. Hra dorazí na PC v roce 2022.