Cult of the Lamb po dosažení významného Mezníku přidá sex

Cult of the Lamb po dosažení významného Mezníku přidá sex

Cult of the Lamb: Nová aktualizace přináší Sins of the Flesh a odpovídá na neobvyklou žádost hráčů

Vždy, když dojde k velké aktualizaci oblíbené hry, je to důvod k radosti pro fanoušky. Cult of the Lamb od studia Massive Monster a vydavatele Devolver Digital to nedávno potvrdil ohlášením Masového hříchu (Sins of the Flesh). Tato masivní aktualizace nám slibuje mnoho nových funkcí a obsahu a fanoušci se nemohou dočkat, až si je vyzkouší. Ale co je nejzajímavější, jsou reakce hráčů na sociálních sítích, které jsou plné požadavků na… no, sex.

Ano, správně jste četli. Hráči ve velkém požadují, aby byl do hry přidán sex. Možná to vzhledem k žánru a temnému prostředí hry může překvapit, ale zdá se, že Massive Monster a Devolver Digital jsou připraveni vyjít vstříc těmto nezištným prosbám. Zatímco někteří hráči vyjadřují své přání prostřednictvím meme obrázků a vtipných komentářů, jiní vyjádřili vážnější přání a představy, jak by mohl sexuální obsah v hře fungovat.

Není známo, zda se do hry skutečně dostane explicitní sexuální obsah, ale reakce fans naznačují, že by to pro ně byl velký bonus. Vývojáři zatím nezveřejnili žádné podrobnosti ohledně toho, jak by takový obsah mohl vypadat a jak by ovlivnil hratelnost. Je však třeba poznamenat, že Cult of the Lamb je roguelike hra, ve které hráči bojují proti pekelným bytostem a staví si vlastní kult. Je možné, že by sexuální obsah mohl být svázán s těmito temnými prvky hry.

Každopádně, než se staneme příliš nadšení, je třeba zdůraznit, že tato aktualizace je stále ve vývoji. Vývojáři musí nejdříve dosáhnout důležitého milníku před tím, než se budou zabývat požadavky hráčů. Nicméně to neznamená, že je to nemožné. Pokud bude tato aktualizace úspěšná a hráči vydrží při hře dostatečně dlouho, sexuální obsah by se mohl stát součástí Cult of the Lamb.

Pokud se chcete dozvědět více o Cult of the Lamb a jeho plánovaných aktualizacích, navštivte oficiální web hry. Pokud vás zajímají další nadcházející PC hry, nebo se chcete dozvědět, jak začít hrát Cult of the Lamb, nebo jak získat dřevo a kámen, navštivte web PCGamesN, kde najdete tyto články.

FAQ:
Q: Bude se skutečně do hry přidat sexuální obsah?
A: Zatím nejsou známy žádné konkrétní informace ohledně tohoto obsahu. Aktualizace je stále ve vývoji.
Q: Jaký je žánr hry Cult

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/cult-of-the-lamb/sex