Neprozrazené pokračování odhaleno: Metro Exodus dev představuje náznaky

Neprozrazené pokračování odhaleno: Metro Exodus dev představuje náznaky

Metro Exodus, pokračování hry Metro 2033 a Metro: Last Light od 4A Games, vyšlo před pěti lety. Stejně jako jeho předchůdci, i tento hororový FPS titul přinášel hráčům krutou cestu světem po apokalypse, kde boje s krvelačnými monstry byly stejně časté jako scény klidu s přeživšími ve vytvořených komunitách. Zatímco VR hra s názvem Metro Awakening je momentálně ve vývoji, fanoušci série už dlouho čekají na další hlavní díl série Metro. Naštěstí se 4A Games začalo tajemně naznačovat pokračování Exodusu.

Podívejte se na obrázek zde: [odkaz na obrázek]

4A Games vydal tajemnou ukázku budoucího pokračování hry Metro Exodus. I když zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti, fanoušci jsou nadšeni z nadcházejícího dílu série. Po tomto prvním náznaku se můžeme těšit na další informace a doufat, že se dočkáme podobně kvalitního a atmosférického zážitku jako v předchozích hrách.

V současné době se také pracuje na VR hře s názvem Metro Awakening, která by měla hráčům přinést nový způsob interakce se světem Metro. I když to není přímo hlavní díl série, fanoušci se určitě mají na co těšit.

Co ale fascinuje nejvíce, je fakt, že uplynulo již pět let od vydání Metro Exodus a fanoušci jsou nedočkaví dalšího pokračování. Doufejme, že tato tajemná ukázka naznačuje blížící se vydání nového dílu série a že se dočkáme dalšího napínavého a atmosférického příběhu.

Odkaz na původní článek: [odkaz na článek]

Ve světě her existuje několik skvělých survival her, které stojí za to zkusit. Pokud vás tento žánr zaujal, můžete se podívat na seznam nejlepších survival her [odkaz]. Pro milovníky apokalyptických her je tu také seznam nejlepších apocalypse her [odkaz]. Pokud patříte mezi fanoušky FPS her, mělo by vás potěšit i to, že existuje seznam nejlepších FPS her [odkaz].

FAQ:

1. Kdy vyšlo Metro Exodus?
Metro Exodus vyšlo před pěti lety.

2. Jaké další hry jsou vyvíjeny ve světě Metro?
Momentálně se pracuje na VR hře s názvem Metro Awakening.

3. Co fanoušci očekávají od pokračování Metro Exodus?
Fanoušci očekávají další atmosférický a kvalitní zážitek stejně jako v předchozích hrách série.

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/metro-exodus/metro-exodus-sequel-tease