Daisy Ridley nadšená z návratu Rey a fanoušci ji vítají s nadšením!

Daisy Ridley nadšená z návratu Rey a fanoušci ji vítají s nadšením!

Rey je zpět! Hlavní hrdinka trilogie Star Wars Daisy Ridley nedávno odhalila, že se vrací v dalším filmu. Fanoušci se mohou těšit na další dobrodružství této statečné hrdinky, kterou Ridley přetvořila ve svém nezapomenutelném výkonu.

V nedávném rozhovoru byla Daisy Ridley překvapená, že se vrátila do role Rey tak brzy. „Bylo to pro mě velké překvapení,“ řekla herečka. „Při posledním díle jsem si myslela, že je to konec Rey a že už se s ní rozloučím. Ale tady jsme zase.“

Ridley také prozradila, že se velmi těší na práci na novém filmu a na setkání s ostatními členy obsazení. „Mám ráda tuto postavu a je mi ctí být součástí Star Wars světa,“ řekla. „Doufám, že nový film bude stejně vzrušující jako předchozí.“

Fanoušci trilogie Star Wars jistě vítají zprávu o návratu Reya. Tato ikonická postava se stala jedním z nejpopulárnějších charakterů v poslední době a její příběh má mnoho vyprávěních hodných momentů.

FAQ:

1. Bude to poslední film s Rey?
– Tento film bude posledním dílem trilogie, ve které se Rey objevuje jako hlavní hrdinka. Nicméně, budou existovat další filmy ze světa Star Wars.

2. Kdo ještě z původního obsazení se vrací?
– Zatím nejsou známy žádné podrobnosti o ostatních členech původního obsazení, ale je možné, že se někteří z nich vrátí.

3. Kdy můžeme očekávat premiéru?
– Datum premiéry zatím není známo, ale se spekulacemi o novém filmu se objevují pravidelně, takže můžeme čekat na další aktualizace.

Tento nový film představuje skvělou příležitost pro fanoušky Star Wars se vrátit do oblíbeného vesmíru a sledovat další úžasná dobrodružství Reya. Doufejme, že se jedná o další úspěšný díl v této epické sáze.

Zdroj: https://cz.ign.com/star-wars-new-jedi-order/16702/news/daisy-ridley-je-nadsena-z-toho-ze-opet-hraje-rey-a-jak-pozitivne-ji-fanousci-prijali