Datum vydání GTA 6 se posunulo na podzim 2025

Datum vydání GTA 6 se posunulo na podzim 2025

Očekávání fanoušků Grand Theft Auto, zkráceně GTA, jsou v plném proudu. Spekulace o vydání šestého dílu této úspěšné herní série již dlouho kolují a nyní se zdá, že by se mohly brzy stát skutečností. Generální ředitel společnosti Take-Two Interactive prozradil, že je „velmi jistý“, že hra vyjde **příští rok**.

Fanoušci série GTA se nemohou dočkat, až se do jejich rukou dostane nový díl, který pravděpodobně přinese další skvělé příběhové mise, napínavé akce a zábavný multiplayer. Podle dosud neoficiálních zpráv by se měl GTA 6 odehrávat v moderním prostředí, možná dokonce v rámci celé Spojené státy.

Vývoj her samozřejmě není nikdy jistý proces a může dojít k různým komplikacím, které mohou zdržet vydání hry. Nicméně doufáme, že tentokrát to bude jinak a fanoušci se dočkají GTA 6 již **příští rok**.

FAQ:

1. Kdy je přesně plánované vydání GTA 6?
– Plánované vydání je zatím nejisté, ale generální ředitel vyjádřil naději, že hra vyjde **příští rok**.

2. Na jakých platformách bude možné hrát GTA 6?
– Oficiální informace o podporovaných platformách zatím nebyla zveřejněna, ale pravděpodobně se hra objeví na konzolích a PC.

3. Jaké novinky můžeme očekávat ve hře?
– Zatím není známo mnoho detailů o samotné hře, ale spekulace naznačují možné začlenění moderních prvků a zajímavého příběhu.

Je tedy jasné, že fanoušci sledující vývoj GTA 6 mají na co se těšit. Doufejme, že se generální ředitel Take-Two Interactive nemýlí a hra opravdu vyjde **příští rok** a potěší všechny hráče po celém světě.

Zdroj: https://cz.ign.com/grand-theft-auto-vi/18057/news/datum-vydani-gta-6-se-kvuli-otazkam-ohledne-zpozdeni-zuzilo-na-podzim-2025