David Ayer: Suicide Squad mě zlomil, Deadpool změnil všechno

David Ayer: Suicide Squad mě zlomil, Deadpool změnil všechno

David Ayer, režisér filmu Suicide Squad, nedávno prozradil, že jeho vize původně zamýšleného filmu byla zrušena při jeho produkci. Ayer vyjádřil svou nespokojenost s tímto rozhodnutím a kritizoval vedení filmového studia za jejich zásah do jeho kreativního procesu.

Oznámení Ayera přišlo poté, co byly zveřejněny informace o jeho původním plánu pro film Suicide Squad. Podle Ayera měl být film temnější a měl se zaměřit na psychické problémy postav, které tvoří skupinu antihrdinů. Avšak pod tlakem studia byly provedeny zásadní změny ve scénáři a příběhu filmu, čímž byla narušena Ayerova původní vize.

Tato situace je poměrně častá ve filmovém průmyslu, kde vedení studií často přebírá kontrolu nad produkčním procesem a rozhoduje o různých aspektech filmu, včetně scénáře a střihu. Tento tlak někdy výrazně ovlivní konečný výsledek a vnímání samotného režiséra.

Ayer na Twitteru uvedl, že tento zásah do jeho vize filmu jej „zlomil“. Vyzval fanoušky, aby věřili v jeho původní vizi a podpořili jej ve snaze o její obnovení.

Je možné, že kritika a nespokojenost Davida Ayera měly vliv na to, jak fanoušci přijali film Suicide Squad. I přes kritiku se však film stal finančním úspěchem a vydělal přes 700 milionů dolarů po celém světě.

FAQ:

Co je vlastně Suicide Squad?

Suicide Squad je akční film z roku 2016, který je založen na stejnojmenném komiksu DC Comics. Film sleduje příběh skupiny antihrdinů, kteří jsou nuceni spolupracovat s vládou. Jejich cílem je vykonávat nebezpečné mise, které by ostatní hrdinové odmítli.

Proč byl David Ayer nespokojen s výsledným filmem?

David Ayer ve svých prohlášeních řekl, že studium se silně vměšovalo do jeho práce a narušilo jeho původní vizi filmu. Zásahy do scénáře a příběhu filmu ho velmi frustrovaly a zlomily.

Byl film Suicide Squad úspěšný?

Ano, film byl finančním úspěchem a vydělal přes 700 milionů dolarů po celém světě. Přestože byl kritizován, získal si velkou základnu fanoušků.

Zdroj: https://es.ign.com/suicide-squad/193626/news/el-director-de-escuadron-suicida-dice-que-la-pelicula-le-rompio