Deadpool & Wolverine: Režisér Shawn Levy odhaluje novinky

Deadpool & Wolverine: Režisér Shawn Levy odhaluje novinky

Deadpool a Wolverine jsou bezesporu dvě ikony komiksových světů, které si získaly srdce fanoušků po celém světě. Mnoho lidí se těší na jejich společné dobrodružství v novém filmu, který však není Deadpool 3, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Režisér Shawn Levy nedávno potvrdil, že nadcházející film Deadpool & Wolverine není pokračováním předchozích dvou filmů o Deadpoolovi. Namísto toho se jedná o samostatný projekt, který se zaměří na interakci mezi neohroženým antihrdinou Deadpoolem a nezlomným mutantem Wolverine.

Zatímco fanoušci mohou být zpočátku zmatení tímto rozhodnutím, je důležité si uvědomit, že Deadpool & Wolverine přináší něco nového a neotřelého do Marvelova filmového vesmíru. Tato neobvyklá kombinace postav slibuje zajímavé a nečekané zvraty, které by mohly posunout oba hrdiny na novou úroveň.

Na otázku, proč se rozhodl vytvořit Deadpool & Wolverine místo klasického Deadpool 3, odpověděl režisér Shawn Levy, že chtěl vyzkoušet něco odlišného a překvapivého. Slibuje, že tento film nebude žádným způsobem pokřivením známých postav, ale spíše jejich osvěžením a obohacením.

Ačkoliv se Deadpool & Wolverine stále nachází ve fázi příprav, je možné se těšit na jedinečný a zajímavý zážitek, který přinese něco nového do světa superhrdinů. Snímek by měl být uveden do kin v blízké budoucnosti a fanoušci se nemohou dočkat, až uvidí své oblíbené postavy v akci.

**FAQ:**

1. **Bude Deadpool & Wolverine součástí hlavní série filmů o Deadpoolovi?**
Ne, Deadpool & Wolverine není pokračováním Deadpoola 2 ani Deadpoola. Jedná se o samostatný film, který se zaměřuje na interakci mezi Deadpoolem a Wolverineem.

2. **Bude Ryan Reynolds opět hrát Deadpoola?**
Zatím nebylo potvrzeno, zda Ryan Reynolds ztvární Deadpoola v tomto filmu. Mnoho fanoušků však doufá, že se tak stane.

3. **Jaké další postavy se objeví ve filmu Deadpool & Wolverine?**
Detaily o obsazení filmu zatím nejsou známy. Je možné, že se kromě Deadpoola a Wolverina objeví i další známé postavy z komiksových světů.

Zdroj: https://cz.ign.com/deadpool-wolverine/17644/news/film-deadpool-wolverine-neni-deadpool-3-rika-reziser-shawn-levy?utm_source=cz.ign.com