Disney chce film Piráti z Karibiku s Margot Robbie, potvrzuje producent.

Disney chce film Piráti z Karibiku s Margot Robbie, potvrzuje producent.

Producent série Piráti z Karibiku, Jerry Bruckheimer, stále nevzdává své plány na nové filmy v sérii a dokonce doufá, že by se mohla do jednoho z nich zapojit herečka Margot Robbie, známá především z filmu Barbie.

V nedávném rozhovoru Bruckheimer prozradil, že má v plánu natočit dokonce dva nové filmy Pirátů z Karibiku. Tato zpráva určitě potěší fanoušky oblíbené série, která je známá pro své dobrodružné příběhy a zábavné postavy.

Margot Robbie by mohla být skvělým přídavkem do světa Pirátů z Karibiku. Její charisma a herecký talent by mohly novým filmům dodat nový život a přilákat další diváky do kin.

Pokud se vše podaří a produkce nových filmů bude úspěšná, mohou se fanoušci těšit na další dobrodružství Kapitána Jacka Sparrowa a jeho bandy pirátů. Doufejme, že se Bruckheimerovi podaří své plány realizovat a že nás brzy čekají další skvělé filmy ze světa Pirátů z Karibiku.

FAQ:

1. Kdo je producentem série Piráti z Karibiku?
Producentem série je Jerry Bruckheimer.

2. Kdo by mohl hrát v novém filmu Piráti z Karibiku?
V jednom z nových filmů by mohla hrát herečka Margot Robbie.

3. Jaké jsou hlavní rysy série Piráti z Karibiku?
Série je známá pro své dobrodružné příběhy a zábavné postavy.

Zdroj: https://cz.ign.com/pirates-of-the-caribbean-6/18085/news/jerry-bruckheimer-rika-ze-disney-stale-chce-natocit-film-pirati-z-karibiku-s-margot-robbie?utm_source=cz.ign.com