„Doom, nejlepší FPS hra všech dob, se ještě více vylepšila a zvětšila“

"Doom, nejlepší FPS hra všech dob, se ještě více vylepšila a zvětšila"

Doom, nejlepší FPS hra všech dob, právě dostala ještě lepší a ještě větší aktualizaci. Původní Doom z roku 1993 neznamenal pouze epochální událost v historii videoher, ale byl také momentem obratu pro veškerou kulturu, všude a v jakékoli podobě. Tým id Software stvořil bezpochyby největší FPS hru v historii. Bez ohledu na Half-Life, Halo, Counter-Strike nebo cokoli jiného, nezáleží na tom, co přišlo později – všechny tyto hry dluží dluh inspirace původnímu démonickému epickému titulu. Více než 30 let od svého prvního uvedení a tisíce modifikací a WADs později byste si nemysleli, že se Doom může zlepšit. Ale nyní Brutal Doom, revoluční předělávka klasiky z roku 1993, o které John Romero říká, že by „zničila herní průmysl“, kdyby byla spuštěna v minulosti, má svou dosud největší aktualizaci. Doom ještě nikdy nebyl taková pecka.

Čtěte dále: Doom, nejlepší FPS hra všech dob, právě dostala ještě lepší a ještě větší aktualizaci.

Více na PCGAMESN: Nejlepší staré hry, Nejlepší FPS hry, Nejlepší zombie hry.

Takže co nového přináší tato aktualizace Brutal Doom? Nový obsah, vylepšená grafika a zvukové efekty, ale hlavně ještě více akce a krvavého násilí. Brutal Doom je pojmenován přesně tak, jak zní. Je to brutální. Hra nabízí hráčům možnost rozmasakrovat démony nejen zbraněmi, ale také holýma rukama. Nové animace umožňují hráčům provádět rozsáhlé a kruté finishing moves na své nepřátele. Tohle není jen prostá střílečka, tohle je masakr.

Samotný John Romero, jeden ze zakladatelů id Software a spoluautor originálního Doomu, vyslovil svůj obdiv k Brutal Doomu. Pravděpodobně je rád, že tato modifikace vyšla až po jeho době, protože by mohla být příliš kontroverzní a kontroverze kolem ní by mohly „zničit herní průmysl“. Nicméně, fanoušci si užívají tuto brutální akci bez omezení.

Takže pokud jste fanoušky originálního Doomu a máte rádi akční střílečky plné krve a násilí, pak byste si určitě měli vyzkoušet Brutal Doom. Aktualizace ještě více zvýší radost z hraní této kultovní hry. Doom se nikdy nezdál tak skvělý.

Frequently Asked Questions (FAQ):

1. Kde mohu stáhnout Brutal Doom?

Brutal Doom je dostupný ke stažení na různých herních webech a fórech zaměřených na modifikace. Stačí vyhledat „Brutal Doom download“ a najdete nejnovější verzi modu.

2. Jak nainstalovat Brutal Doom?

Instalace Brutal Doom je poměrně jednoduchá. Nejprve budete muset mít

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/doom/brutal-mod-update