Dvě nové hry zdarma na Epic Games Store: Dying Light Enhanced Edition a další indie titul

Epic Games Store pokračuje ve své tradici poskytování bezplatných her pro své uživatele a nabízí další týdenní dávku her zdarma. Minulý týden měli hráči možnost přidat do své knihovny hry The Silent Age a Tunche. Tentokrát na vás čeká nejen jedna indie hra, ale také jeden plnohodnotný AAA titul – Dying Light Enhanced Edition.

Dying Light Enhanced Edition: Populární zombie akce s propracovaným parkourem a otevřeným světem

Dying Light, první díl oblíbené série od polského studia Techland, zůstává i po více než osmi letech od svého vydání mezi hráči vyhledávanou a oceňovanou zombie akcí. Hra zaujme především propracovaným parkourem, zábavným soubojovým systémem a otevřeným světem.

Zajímavou součástí hry je cyklus dne a noci, který má výrazný vliv na chování nepřátel a zvyšuje obtížnost hry. Bezplatná nabídka od Epic Games Store obsahuje kromě základní hry také několik dodatečných rozšíření a balíčků v čele s velkým datadiskem The Following, který do hry dokonce přidává vozidla.

Další indie titul k objevování

Kromě Dying Light Enhanced Edition si můžete z Epic Games Store stáhnout i další indie hru, která rozšíří vaši knihovnu a poskytne vám hodiny zábavy.

Nezmeškejte svou šanci

Týdenní nabídka bezplatných her na Epic Games Store představuje skvělou příležitost pro hráče objevovat nové tituly a rozšířit svou herní knihovnu. Pokud jste zmeškali minulý týden s The Silent Age a Tunche, neváhejte tentokrát a ukořistěte si tyto úžasné hry zdarma!