Dying Light má více hráčů než jeho pokračování, ale vývojáři říkají, že je to v pořádku.

Dying Light má více hráčů než jeho pokračování, ale vývojáři říkají, že je to v pořádku.

Děsivý svět zombie her patří mezi mé oblíbené a představuje mi krutý a krvavý svět „střílej do hlav a neptej se“. Samozřejmě, známými hrami jsou například Left 4 Dead, ale osobně jsem měl rád spíše původní Dying Light. Jako osamělý hráč ve třídě jsem více ocenil single-player možnost, ve které jsem trávil většinu času lovením napadených ulicí Harranu, než abych se spojoval s kamarády a zabíjel čarodějnice.

Podle nedávných zpráv má první Dying Light více hráčů než jeho pokračování. Tým vývojářů však tvrdí, že je to v pořádku. Dying Light 2 sice nabízí nové možnosti a zlepšení, avšak fanoušci stále preferují původní díl. To může být způsobeno nostalgickým přístupem k první hře nebo jednoduše tím, že se hráči zatím nechtějí vzdát svých starých zvyklostí.

Pokud jste fanoušky Dying Light série, určitě nezapomeňte navštívit odkaz na celý článek a dozvědět se více podrobností. A pokud jste ještě neslyšeli o novém Dying Light 2, možná je čas to změnit a přidat se k novému dobrodružství v postapokalyptickém světě.

Pokud se vám líbí zombie hry, nemůžeme nezmínit i další oblíbené tituly na téma zombie. Takové hry stále přitahují hráče svou atmosférou a adrenalinovým zážitkem. A to bez ohledu na to, zda preferujete boj proti infikovaným sami nebo se chcete spojit s týmem a bojovat proti hordám nemrtvých.

FAQ:
1. Proč má první Dying Light více hráčů než jeho pokračování?
2. Jaké novinky přináší Dying Light 2 ve srovnání s prvním dílem?
3. Co dělá z hry dobrého zástupce žánru her s tematikou zombie?

Zdroj: https://www.pcgamesn.com/dying-light-2/steam-player-count-response