Easter egg v hře Suicide Squad: Tajný vtip odhalen hráči!

Easter egg v hře Suicide Squad: Tajný vtip odhalen hráči!

Český vývojářský tým vydal před několika dny záhadnou zprávu ohledně překvapení ve své nejnovější hře. Hráči se ihned pustili do rozplétání této záhady a nalézali různé náznaky a skryté zprávy, které je dovedly stále blíž k objasnění této tajemné novinky.

Po důkladném prozkoumání herního světa a spolupráci mezi hráči se postupně objevovaly další souvislosti. Vytvořené spekulace a teorie byly ve vzduchu a nebylo jisté, kdo má pravdu. Přesto hráči vytrvali a pevně doufali, že brzy odhalí to, co bylo tajeno.

A pak se to stalo. Producent hry náhle vydal zprávu, která obsahovala odkaz na stránku s dalšími informacemi. Konečně bylo překvapení odhaleno! Byl to nový herní mód, který přinášel úplně nový zážitek a svěží výzvy pro hráče.

V FAQ ohledně tohoto nového módu bylo odpovězeno na tři klíčové otázky:

1. Co je cílem nového herního módu?
Cílem tohoto módu je přinést hráčům nový způsob hraní, který bude odlišný od již známých pravidel a možností současné hry.

2. Jak se do tohoto módu dostanu?
Nový herní mód bude dostupný po dokončení určitého úkolu v rámci hlavního příběhu. Hráči tak budou muset splnit určité podmínky, aby se do tohoto módu dostali.

3. Bude tento herní mód dostupný na všech platformách?
Ano, nový herní mód bude dostupný na všech platformách, na kterých je momentálně hra dostupná.

Těšíme se, až hráči budou moct zažít tento nový herní mód a vyzkoušet si nové výzvy, které jim přinese. Věříme, že se jim tato aktualizace zalíbí a přinese jim ještě větší radost při hraní.

A tak, i když hráčům bylo vyžádáno trochu trpělivosti, jejich vytrvalost a odhodlání jim nakonec přineslo zaslouženou odměnu. Doufejme, že další překvapení, která jsou v plánu, budou hráčům přinášet stejnou radost a vzrušení jako toto poslední.

[Obrázek zdroj: IGN]

Zdroj: https://cz.ign.com/suicide-squad-kill-the-justice-league/16686/news/hra-suicide-squad-ma-vtipny-easter-egg-o-kterem-vedela-jen-hrstka-lidi-ale-hraci-ho-uz-dokazali-naji?utm_source=cz.ign.com