Epic Games a Lego: Nový Rozměr Přežití ve Fortnite

Společnosti Epic Games a Lego přinášejí vzrušující novinku pro fanoušky populární hry Fortnite. Oznámení o přechodu Fortnite do páté kapitoly je samo o sobě velkou zprávou, ale ještě větším lákadlem je spolupráce s Lego. Tato spolupráce přinese nový režim pro přežití s tématikou Lego, který bude představen 7. prosince.

Detaily o tom, co přesně Lego Fortnite představuje, zůstávají zahaleny tajemstvím. I když se na webových stránkách Lego hovoří o samostatné hře, spekuluje se, že bude integrována do existujícího herního prostředí Fortnite. Minifigurkové verze skinů již mohou být viděny ve hře, přestože v tradičním režimu battle royale nejsou zatím k dispozici.

Dle Lego FAQ, další informace budou odhaleny s uvedením hry 7. prosince. Lego Fortnite je popisován jako „ultimátní survival craftingové dobrodružství„. Speciální skiny Lego Fortnite jsou zpracovány jako detailní karikatury existujících minifigurek, přičemž ve Fortnite existuje již přes 1 200 různých skinů. Je možné, že se objeví i fyzické sady Lego, které budou doplňkem k této digitální novince.

Digital Trends informovalo, že k červnu letošního roku měl Fortnite asi 1 600 skinů. To naznačuje, že Epic je na dobré cestě přetvořit celou svou knihovnu do Lego podoby. Epic Games také oznámil, že některé Lego skiny budou v průběhu času upraveny a doplněny o další detaily.

Pro fanoušky Fortnite to představuje nový způsob, jak si užít oblíbenou hru – nyní v nevídané Lego podobě. Tento nový přístup otevírá dveře dalším možnostem a inovacím v herním průmyslu.