Far Cry 6 a mód pro zlepšení FOV

FOV je ve hře Far Cry 6 docela bolest a to hlavně, když jste v dopravních prostředcích. Problém je, že třeba najednou se před vámi někdo objeví a pokud chodíte pěšky, tak je to v pořádku, ale při řízení vozidel musíte mít FOV větší, což oficiálně nejde.

Nicméně již na toto se připravily módy, které právě tento problém řeší. Far Cry 6 má FOV nastavení, ale hráči zjistili, že je značně omezen. Mezitím, co vy nastavíte FOV, když jdete pěšky na nějakou rozumnou mez, třeba ve výchozím nastavení je 75, tak když nastoupíte do auta, tak se sníží na okolo 50. Měnit FOV když jste v autě nebo na koni nejde.

Je docela iritující ve chvíli, když jedete a najednou se před vámi objeví člověk nebo dokonce zeď. Tento problém v této chvíli řeší FOV Fixer mód, který si stáhnete a upravíte si FOV bez limitu.

Když jste třeba na koni, tak si nastavte FOV na 110 a uvidíte, jaký dramatický rozdíl to bude. Je to naprosto jednoduché. Stáhnete zip soubor z Nexus Mods a rozbalíte ho do Far Cry 6 složky, kde je složka bin. Doporučuji si zazálohovat soubor FC_m64d3d12.dll knihovnu.