GeForce NOW je nyní ve slevě

Na 6 měsíců je dostupná platforma GeForce NOW za lepší cenu. GeForce NOW patří mezi nejlepší na trhu a to díky své dostupnosti, hustotě serverů a celkové kvalitě zpracování s nízkou odezvou, což je pro hraní her velmi důležité.

Navíc díky tomu si můžete zahrát některé náročné hry na plné detaily, kdy se výkon vyrovná právě GeForce RTX 3080 a to při 120FPS. Ono když nemáte dostatečně silné PC a nechcete zase utrácet spoustu peněz za nové, tak můžete si předplatit třeba na celý rok tuto službu a pokud máte dobrý internet, tak není žádný problém.

Nvidia má nyní v nabídce GeForce NOW „prioritní úroveň“ a to s cenou 810,- Kč pro dalších 6 měsíců. To je naprosto skvělá nabídka. Taktéž je tady k dispozici i nejvyšší tarif RTX 3080, který zahrnuje dokonce 4K rozlišení při 60FPS nebo 1440p při 120FPS. Hrát můžete 8 hodin v kuse. Jde o velmi výhodnou nabídku pokud nechcete nyní kupovat nové PC, jelikož jsou některé komponenty značně předražené. Z takového PC neplatíte ani elektriku, jelikož high-end grafické karty berou spoustu energie.

Pokud nechcete platit, tak nemusíte. Je tady tarif zdarma omezen na 1 hodinu v časovém bloku a rozlišení je pouze Full HD.