„Ghost of Tsushima na Steamu s omezením pro vybrané země“

"Ghost of Tsushima na Steamu s omezením pro vybrané země"

Hra Ghost of Tsushima na Steamu je nyní omezená ve stejných zemích jako na PSN

Nedávno se objevily zprávy, že hra Ghost of Tsushima na platformě Steam je nyní omezená v některých zemích kvůli kauze s propojováním účtů PlayStation Network (PSN). Toto omezení se rozšířilo i do Pobaltí, což znamená, že hráči v této oblasti nebudou moci plně využívat funkce hry.

Celá kauza začala poté, co se objevily spekulace o tom, že propojení účtu PSN s účtem Steam může způsobit problémy s bezpečností dat a ochranou osobních informací. Společnost Sony se rozhodla reagovat tím, že omezila dostupnost hry Ghost of Tsushima v některých zemích, aby chránila své uživatele před možnými riziky.

Tato situace vyvolala rozruch mezi fanoušky hry Ghost of Tsushima, kteří teď budou muset počkat na další pokyny od společnosti Sony ohledně propojení účtů a možnosti hrát hru na Steamu v plném rozsahu. Zatím není jasné, jak dlouho toto omezení potrvá a zda se bude týkat i dalších her od společnosti Sony.

FAQ:

1. Jaké země jsou postiženy tímto omezením?
Omezení se týká zejména zemí v Pobaltí, ale může se rozšířit i do dalších evropských zemí v závislosti na vývoji situace.

2. Jaký je důvod tohoto omezení?
Hlavním důvodem omezení je ochrana dat a osobních informací uživatelů při propojování účtů PlayStation Network s účty na platformě Steam.

3. Co mohou hráči udělat, pokud jsou postiženi tímto omezením?
Hráči by měli sledovat oficiální kanály společnosti Sony a Steam pro aktuální informace o tom, jak postupovat dál a jaké jsou možnosti využití hry Ghost of Tsushima v této situaci.

Zdroj: https://cz.ign.com/ghost-of-tsushima/17972/news/ghost-of-tsushima-ve-sluzbe-steam-je-nyni-omezen-ve-stejnych-zemich-jako-byla-hra-helldivers-2